Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

et al.

Et al. to kontynuacja marki Metalmobil, która specjalizuje się w tworzeniu krzeseł i stołów przeznaczonych do przestrzeni publicznych – oferuje wysokiej jakości rozwiązania, mające na celu poprawę stylu życia ludzi oraz relacji. Ich produkty doskonale wpisują się również w przestrzenie mieszkalne.

Bogata oferta jest wynikiem połączenia tradycyjnego rzemiosła, nowatorskich rozwiązań przemysłowych i doskonałego designu. Zawiera produkty stworzone przy współpracy z międzynarodowymi projektantami, którzy nadają nowe formy wymaganiom współczesnego życia.

Et al. to marka należąca do Ifi S.p.A. (www.ifi.it), wiodącej grupy przemysłowej dostarczającej wyposażenie i technologię dla sektora HoReCa, uhonorowanej dwukrotnie nagrodą designu Compasso d’Oro w latach 2014 i 2018.

Zobacz więcej

Nasi partnerzy

Każdy producent, z którym współpracujemy, został starannie wybrany przez naszych ekspertów. Kierujemy się przy tym wysoką jakością i funkcjonalnością produktów, a także wyjątkowym wzornictwem. Nie mniej ważne są dla nas jakość świadczonych usług, niezawodność dostaw i pasujący do nas poziom obsługi. Oto marki, które pomagają nam tworzyć przestrzenie inspirujące do działania.

Pokaż wszystkie marki