Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Soft seating

Zanurz się w komforcie i poznaj nowy wymiar wygody ze starannie wyselekcjonowanymi produktami soft seating.

Soft seating - szeroki przekrój produktów

Odkryj bogatą ofertę produktów soft seating. Znajdziesz tutaj sofy, fotele, pufy i stoliki kawowe idealne dla biur, mieszkań, restauracji i kawiarni.

Sofy

Odkryj eleganckie, wygodne i praktyczne sofy i wybierz taką, która stanie się najlepszym miejscem relaksu.

Fotele

Zobacz szeroką ofertę foteli biurowych i gabinetowych pozwalających na stworzenie aranżacji nowoczesnych, eleganckich i stylowych.

Pufy

Pufy dla dzieci, pufy do domu i do biura - tutaj znajdziesz rozwiązania dla każdej przestrzeni.

Stoliki kawowe

Wyjątkowe stoliki kawowe znajdujące zastosowanie na wielu przestrzeniach - od prywatnych, przez biurowe, aż po restauracje i kawiarnie.

Oprócz mebli pracowniczych, nieodzownym elementem współczesnego biura są sofy, pufy oraz fotele. Meble te umieszczamy w strefie recepcyjnej, gdzie służą gościom oraz osobom oczekującym na spotkanie, a także jako elementy uzupełniające w gabinetach, w których odbywają się nieformalne spotkania z pracownikami szczebla menadżerskiego. Coraz więcej uwagi poświęca się tworzeniu stref relaksu, w których pracownicy mogą się wyciszyć, skupić lub nabrać sił przed realizacją kolejnych wyzwań.

Rozwiązania soft seating pomagają stworzyć strefy swobodnej komunikacji w przyjaznej, komfortowej i inspirującej atmosferze.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz rozwiązań: sofy dwuosobowe, sofy trzyosobowe, narożniki, szezlongi, fotele, pufy. Uzupełnienie mebli z tego zakresu stanowią stoliki okolicznościowe oraz stoliki kawowe. Wszystkie produkty można spersonalizować pod względem wizualnym, dzięki czemu dostosowujemy je do konkretnego wnętrza lub istniejącego wyposażenia.