Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Meble biurowe

Biuro jest wizytówką firmy i dla wielu z nas miejscem pracy. Spędzamy w nim mnóstwo godzin. Przestrzeń biurowa powinna być piękna, funkcjonalna i przede wszystkim powinna zapewniać optymalne warunki działania, abyśmy mogli czuć się w niej komfortowo. Odpowiednie pracownicze meble biurowe powinny sprzyjać wielogodzinnemu siedzeniu przy stanowisku, a jednocześnie zachęcać potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług. Takie właśnie meble biurowe można znaleźć w HANA Design ‒ firmie, która idzie z duchem czasu!

Nowoczesne meble biurowe - w trosce o wygodę ludzi!

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, designerskie, ergonomiczne meble do biura dostosowane do potrzeb pracowników. Warto pamiętać, że biurka, fotele, szafki i regały powinny tworzyć spójną całość. Najlepiej wybrać je z jednej kolekcji. Współpracujemy z wieloma producentami, by dać Państwu możliwość szerokiego wyboru. Meble, które proponujemy są wygodne i praktyczne. Ergonomiczne fotele, biurka z regulowaną wysokością i odpowiednią do potrzeb wielkością blatów nie obciążają kręgosłupa.

Weźmy pod uwagę to, że oprócz komputera musimy mieć miejsce na dokumenty i akcesoria biurowe. Stanowisko pracy nie powinno ograniczać naszej przestrzeni. Szafki, regały i kontenery z licznymi półkami i szufladami zapewnią porządek i ułatwią organizację pracy. Nowoczesne wzornictwo mebli pracowniczych (forma, faktura, barwa) podkreślą charakter biura. Prosty i efektowny design, a także oryginalne dodatki stworzą niepowtarzalny klimat i poczucie komfortu zarówno dla pracownika, jak i petenta. Meble biurowe w nowym stylu, o oryginalnym designie to klucz do tego, by wyróżnić się na rynku, a także zorganizować miejsce pracy zgodne z założeniami koncepcji wizualnej firmy.

Biurka pracownicze

Wybierz idealne biurko, przy którym praca będzie przyjemna i zdrowa.

Przechowywanie

Kontenerki i szafki drewniane, metalowe, na kluczyk i bez - wybierz odpowiednie do Twoich potrzeb.

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne charakteryzujące się wysoką estetyką i starannością wykonania.

Meble do biura loftowe

Industrialny i nowoczesny charakter przestrzeni można uzyskać, wprowadzając do biura meble loftowe. Ich surowe wykończenie i typowe metalowe elementy są w stanie skomponować miejsce pracy nie tylko funkcjonalne, ale też takie, które sprzyja powstawaniu innowacyjnych i kreatywnych pomysłów.

Eleganckie meble biurowe ‒ pokaż swój profesjonalizm!

Stylowe meble biurowe to oznaka dbałości o szczegóły, która, według uznania osoby przebywającej w towarzystwie takich mebli, może przekładać się na jakość oferowanych w takim miejscu usług. Wyrafinowany, luksusowy design mebli biurowych dodaje prestiżu każdej przestrzeni, w jakiej się znajdują. W HANA Design odnajdą Państwo kolekcje ekskluzywnych mebli biurowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, które będą inwestycją na lata.

Klasyczne biurka, stylowe regały i wygodne krzesła to krok do zbudowania miejsca pracy z pozytywną atmosferą, która sprzyja realizowaniu rozmaitych projektów zawodowych. Trwałość naszych produktów idzie w parze z ich ergonomią, dzięki której korzystanie z ekskluzywnych i eleganckich mebli do biura jest komfortowe i z korzyścią dla zdrowia.

Meble biurowe metalowe

Produktywność w miejscu pracy można osiągnąć poprzez właściwy wystrój. Metalowe meble biurowe to wybór prosty, a jednocześnie nowatorski i wytrzymały. Konstrukcje z metalu łatwo dopasować do przestrzeni, jaką dysponujemy ‒ odnajdą się one zarówno w małych pomieszczeniach, jak i na większym metrażu. W HANA Design jest szeroki wybór wykończenia mebli metalowych, które może nawiązywać do branży i wprowadzić określony klimat do aranżowanego miejsca. Ponadto meble metalowe do biura są łatwe w utrzymaniu czystości.

Meble drewniane do biura ‒ klasyczne i ponadczasowe

Ciepło i przytulną atmosferę można uzyskać poprzez zastosowanie drewnianych mebli biurowych. Ich naturalny wygląd nigdy nie wychodzi z mody! Świat wystroju wnętrz ceni meble drewniane również za trwałość i możliwość wykorzystania ich w rozmaitych zestawieniach od bardziej standardowych, po zupełnie nowoczesne.

Warto wiedzieć, że w zależności od tego, czy wybierzemy jasne odcienie drewna, możemy optycznie powiększyć pomieszczenie, natomiast ciemniejsze barwy dodadzą mu klasy i powagi. W HANA Design dostaniesz zatem meble biurowe białe, brązowe, czarne czy grafitowe.

Meble biurowe w zestawie

Duże przestrzenie wielokrotnie wymagają indywidualnego dopasowania do nich elementów wykończeniowych. Z pomocą przychodzą profesjonalne meble biurowe modułowe, które można komponować według własnego uznania i potrzeb. Zestawy mebli biurowych to gwarancja zachowania jednolitego stylu w całym budynku firmy. Spójna kompozycja, która jest na wysokim poziomie, sprzyja efektywności i wydajnej pracy, a także jest atrakcyjna wizualnie dla wszystkich odwiedzających. Meble do biura w gotowych zestawach zawierają wszelkie niezbędne części wyposażenia biurowego: od biurek i systemów do przechowywania, aż po akcesoria wytłumiające akustycznie. Bez względu na to, czy projektowana przestrzeń skupia się na pracy indywidualnej, zespołowej, a może na spotkaniach z klientami, dzięki modułowym meblom do biura elastycznie zagospodarują Państwo przestrzeń do konkretnej specyfiki pracy. Co ważne, zestawy mebli biurowych można łączyć w rozmaite konfiguracje oraz zmieniać je w zależności od aktualnych potrzeb w konkretnej organizacji.

Meble biurowe na wymiar

Oprócz gotowych mebli biurowych, które można nabyć do domu, gabinetu itp., oferujemy wykonanie mebli biurowych według podanych wymiarów. Taka opcja sprawdzi się przede wszystkim w przestrzeniach coworkingowych, które trzeba rozsądnie zaplanować w jednym stylu. Meble na wymiar są też chętnie zamawiane do mniejszych pomieszczeń o gorszej ustawności ‒ wszystko po to, by zwiększyć ergonomię i efektywne wykorzystanie dostępnego metrażu.

Meble biurowe w Krakowie ‒ wybierz je z naszymi specjalistami!

Poszukują Państwo klasycznych mebli biurowych w Krakowie? Gotowych, w zestawach lub na wymiar? A może lepiej postawić na nutę nowoczesności? W ofercie naszego sklepu można znaleźć propozycje dla każdej przestrzeni biurowej ‒ zarówno niewielkich pomieszczeń, jak i tych większych. Z HANA Design wyposażą Państwo każdy pokój biurowy w Państwa firmach! Zachęcamy do kontaktu się z naszym przedstawicielem: razem wybierzmy kolekcję, która będzie najlepsza dla Państwa biznesu.

Kompletując meble do biura, można też skorzystać z możliwości obejrzenia przykładowych egzemplarzy w naszym showroomie w Krakowie. Zapraszamy!