Zapytanie

Brak produktów do złożenia zapytania

Na co zwrócić uwagę przy zakupie biurka z elektryczną regulacją wysokości?

Blog / 06.02.2024

Wśród biurek pracowniczych sporym zainteresowaniem cieszą się w ostatnim czasie biurka z elektryczną regulacją wysokości. Znacząco poprawiają one komfort i efektywność pracy. Tego typu wyposażenie jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które spędzają dużo czasu przed komputerem i chcą zadbać o swój kręgosłup. W HANA Design proponujemy modele przeznaczone zarówno dla osób pracujących zarówno w domowym zaciszu, jak i w dużych przestrzeniach biurowych. Przed zakupem biurka podnoszonego elektrycznie należy jednak zwrócić uwagę na kilka jego parametrów.

Jakie biurko elektryczne wybrać?

Biurka wyposażone w mechanizmy elektryczne są sterowane za pomocą przycisku. Wymagają podłączenia do prądu poprzez okablowanie, które jest ukryte w obudowie, dzięki czemu nie zaburza ono estetyki mebla. Takie modele cechują się wygodą użycia, ponieważ wystarczy wcisnąć przycisk, aby blat przesunąć na określoną wysokość. Warto jednak pamiętać o tym, aby nie obciążać nadmiernie biurka, a także na bieżąco zwracać uwagę na ostrzeżenia lampek kontrolnych. W naszej ofercie do wyboru są modele wyposażone w blat roboczy o różnej wielkości. Klienci mogą wybrać biurko o wymiarach wynoszących 100×60, 120×60, 160×80 oraz 140×70 centymetrów – posiadamy także małe biurka z ręczną regulacją wysokości.

Przed zakupem warto dopasować wielkość biurka do przestrzeni, jaką się dysponuje. Ponadto przyszły użytkownik musi zwrócić uwagę na to, czy dany model jest dostosowany do jego wzrostu, a zakres regulacji spełnia określone wymagania. Osoby mieszkające w domu z dziećmi powinny zwrócić uwagę na modele wyposażone w system antykolizyjny lub blokadę rodzicielską.

Czym wyróżniają się biurka elektryczne z HANA Design?

Oferowane przez nas biurka z automatyczną regulacją wysokości cechują się:

 • stabilnością, za którą odpowiada stelaż wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz stopy, które pewnie trzymają się na podłożu,
 • komfortem użytkowania, który jest wynikiem przemyślanej budowy i estetycznego designu, a także możliwości dostosowania pracy biurka do własnych wymagań,
 • cichą i pewną pracą, czyli posiadają płynnie działający mechanizm sterujący,
 • efektownym wyglądem, jaki może być dostosowany do gustu kupującego,
 • różnorodnością, jako że w naszej ofercie posiadamy rozmaite elektrycznie regulowane biurka, wykonane w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym, w bogatej kolorystyce.

Ze względu na to, że zapewniamy szeroki wybór w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, którzy doradzą i szczegółowo przedstawią Państwu dostępne możliwości.

Biurko gamingowe z regulacją wysokości

Coraz więcej osób decyduje się na zakup specjalnych biurek przeznaczonych dla graczy. To wyposażenie znacząco zwiększa przyjemność płynącą z tego typu rozrywki. Największą zaletą regulowanych biurek jest to, że można dopasować je do swoich osobistych preferencji, a przy okazji zadbać nieco o zdrowie kręgosłupa.

Wybierając biurko dla graczy, należy zwrócić uwagę na takie czynniki jak:

 • szybkość i płynność regulacji – jest niezwykle ważna podczas dynamicznych rozgrywek,
 • stabilność – przed włączeniem danego biurka do oferty upewniamy się co do tego, że jest ono stabilne nawet przy maksymalnym podniesieniu blatu. Gry komputerowe często wymagają wykonywania gwałtownych ruchów, dlatego w trosce o komfort naszych klientów dbamy o jak najlepszą stabilność oferowanych konstrukcji.
 • materiał i wykończenie – jakość wykonania wpływa na trwałość mebla, z tego względu oferujemy biurka wykonane ze sprawdzonych tworzyw. Te modele służą swoim użytkownikom przez lata.
 • organizacja okablowania – nasze wzory wyposażamy w specjalne otwory lub przegródki do ułożenia kabli, aby można było łatwo utrzymać porządek w przestrzeni wokół biurka.
 • funkcje dodatkowe – zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi funkcjami, takimi jak podświetlenie LED, porty USB, lub miejsce na zamocowanie uchwytu na słuchawki.
 • rozmiar blatu – przed zakupem należy upewnić się co do tego, czy blat biurka zapewnia wystarczającą ilość miejsca do umieszczenia komputera, monitora (lub monitorów), klawiatury, myszki i innych akcesoriów.

W naszym asortymencie dostępne są biurka gamingowe sterowane elektrycznie lub manualnie.

Biurko drewniane z regulacją wysokości

Drewniane biurka z regulacją wysokości to idealne połączenie tradycji i nowoczesności. Świetnie sprawdzają się one w biurach ‒ tych domowych, ale i firmowych ‒ urządzonych w stylu tradycyjnym lub retro. W ofercie HANA Design do wyboru są modele wykonane z różnych gatunków drewna, w tym sosny i dębu. Kupujący może dostosować kolor laminatu do wystroju konkretnego wnętrza oraz pozostałych mebli. Blaty biurek zostały pokryte specjalnymi emulsjami, które chronią przed zabrudzeniem w razie wylania się kawy lub innego napoju. Szerokie i solidnie wykonane blaty zapewniają odpowiednią podstawę do wykonywania rozmaitych prac.

W naszym asortymencie znajdą Państwo propozycje dla osób pracujących w różnych branżach, w tym programistów, architektów i artystów. Estetycznie wyglądające, eleganckie biurko podnosi również prestiż biura, dlatego doskonale nadaje się ono jako wyposażenie pomieszczenia, do którego zaprasza się na przykład klientów lub partnerów biznesowych. Chętnie dobierzemy odpowiednie meble biurowe do planowanej przez Państwa aranżacji. Zapraszamy także do krakowskiego showroomu, w którym można z nami bezpośrednio porozmawiać, a także zapoznać się z bieżącą ofertą biurek z regulowaną wysokością i nie tylko.